Solomon’s Beard Black Pepper Balzam

Solomon’s Beard Black Pepper Balzam

Balzam, ktorý pomôže tvojej brade k dokonalosti, aj napriek zanedbaniu alebo nevhodnej starostlivosti.

115259
Posledné kusy v sklade
30,00 €
S DPH

Solomon’s Beard Black Pepper Balzam 150 ml

Black Pepper Balzam je 100% bylinkový, prírodný produkt. Reštrukturalizuje, regeneruje bradu a brada sa po použití stáva jemná ako hodváb. Vytvára na brade ochranný štít. Balzam je vyrobený z fermentácie rastlín. Obsahuje tekutý vosk Jojoba (bohatý na tokoferoly, vitamín E, komplex B, zinok, meď, jód) posilňuje bradu, čím ju robí jemnejšiu a jasnejšiu: je schopný opraviť poškodenie v dôsledku agresívnej a nevhodnej starostlivosti. Slnečnicový olej pôsobí ako ochranný štít. Kerimínová biomimetiká, "inteligentne" prispôsobuje fúzy a znižuje tvorenie pórov. Carbosicisteina a hydrolyzované proteíny obnovujú vlákno a účinne zabraňujú starnutiu. Ďalšie výhody tohto balzamu sa získajú prítomnosťou čierneho korenia. Balzam je nutné opláchnuť.

Krajina pôvodu
GER
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Objem
150 ml
Parfumácia
S pridaným parfumom
Vôňa
Čierne korenie
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.