Bluebeards Revenge Claymore britva
Bluebeards Revenge Claymore britva
Bluebeards Revenge Claymore britva
Bluebeards Revenge Claymore britva

Bluebeards Revenge Claymore britva

112135
Dodanie 2-3 týždne
180,00 €
S DPH Dodanie 2-3 týždne

Britva s vlhkovzdornou rúčkou z čierneho dreva a francúzskou špičkou na konci čepele. Pre gentlemanov, ktorí preferujú skutočne klasické holenie.

Bluebeards Revenge Claymore britva


Claymore je dieťa spolupráce Bluebeards a Ralf Aust, ako druhá v línií britiev prináša jedinečnú a vlhkuvzdornú rúčku z Afrického Čierneho dreva, ktorá poskytuje krásny kontrast s jej čepeľou z uhlíkovej ocele zakončenej Francúzskou špičkou.

Trvá určitý čas, kým sa takýto produkt dostane na svetlo sveta, s viac ako 60 krokmi pri produkcii tohto skvostu tak, aby bol dodržaný každý jeden aspekt vysokej remeselnej kvality vyhotovenia.

Ako jeden z mála zostávajúcich tradičných výrobcov z Solingenu v Nemecku, Ralf Aust do dnešného dňa vyhotovuje ručne robené holiace potreby ktoré sa kvalifikujú medzi umelecké diela. Ty si môžeš tento fantastický kus vybavenia, ako aj úžasné oholenie ktoré s ním určite dáš, kúpiť a tešiť sa z neho vo svojej kúpeľni už zajtra.

Dôležité upozornenia:

Britva nie je zbraň, ani hračka. Vyvarujte sa nechaniu britvy na miestach, na ktoré dočiahnu deti.

Materiál britvy potrebuje starostlivosť. Je nutné ho pravidelne brúsiť (brúsny remeň) a po každom použití poriadne vysušiť.

Aj keď je britva od výroby nabrúsená, doporučujeme pred prvým holením ju prebrúsiť pre maximálnu ostrosť.

CHVO1
1BN0
CHVO2
1BP5
CHVO3
2VS0
Použitie
Holenie
Žiadne hodnotenia

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.