Bluebeards Revenge Claymore britva
Bluebeards Revenge Claymore britva
Bluebeards Revenge Claymore britva
Bluebeards Revenge Claymore britva

Bluebeards Revenge Claymore britva

Britva s vlhkovzdornou rúčkou z čierneho dreva a francúzskou špičkou na konci čepele. Pre gentlemanov, ktorí preferujú skutočne klasické holenie.

112135
Produkt nie je skladom
180,00 €
S DPH

Bluebeards Revenge Claymore britva


Claymore je dieťa spolupráce Bluebeards a Ralf Aust, ako druhá v línií britiev prináša jedinečnú a vlhkuvzdornú rúčku z Afrického Čierneho dreva, ktorá poskytuje krásny kontrast s jej čepeľou z uhlíkovej ocele zakončenej Francúzskou špičkou.

Trvá určitý čas, kým sa takýto produkt dostane na svetlo sveta, s viac ako 60 krokmi pri produkcii tohto skvostu tak, aby bol dodržaný každý jeden aspekt vysokej remeselnej kvality vyhotovenia.

Ako jeden z mála zostávajúcich tradičných výrobcov z Solingenu v Nemecku, Ralf Aust do dnešného dňa vyhotovuje ručne robené holiace potreby ktoré sa kvalifikujú medzi umelecké diela. Ty si môžeš tento fantastický kus vybavenia, ako aj úžasné oholenie ktoré s ním určite dáš, kúpiť a tešiť sa z neho vo svojej kúpeľni už zajtra.

Dôležité upozornenia:

Britva nie je zbraň, ani hračka. Vyvarujte sa nechaniu britvy na miestach, na ktoré dočiahnu deti.

Materiál britvy potrebuje starostlivosť. Je nutné ho pravidelne brúsiť (brúsny remeň) a po každom použití poriadne vysušiť.

Aj keď je britva od výroby nabrúsená, doporučujeme pred prvým holením ju prebrúsiť pre maximálnu ostrosť.

CHVO1
1BN0
CHVO2
1BP5
CHVO3
2VS0
Použitie
Holenie
VO
A
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.