Barbicide 1900 ml

Barbicide 1900 ml

Dokáž, že ti na zákazníkoch záleží – Dezinfikuj s Barbicide a dbaj o ich zdravie.
120112
Skladom
36,00 €
S DPH

Barbicide 1900 ml

Dezinfekčný koncentrovaný prípravok, ktorý je na báze a kvartérnych amóniových zlúčenín k profesionálnej dezinfekcii v Barberských salónoch, kozmetických, wellnessoch... Koncentrát neobsahuje žiaden etanol, aldehydy a fenoly a má široké spektrum účinkov. Barbicide ničí všetky baktérie ako je napríklad Pseudomonas, MRSA stafylokoky, vírusy, HIV, H1N1, HBV, HCV ( hepatitída B a C ) plesne, Enterococcus.... Dezinfekčný prostriedok je zdraviu nezávadný a neobsahuje ani látky, ktoré vyvolajú alergickú reakciu, či podráždenie. Taktiež nie je nebezpečný pre nástroje a príslušenstvo. Šetrne pristupuje aj pri dezinfekcií akrylových povrchov, nerezovej ocele, keramiky, hrebeňov – plastov, nátačok, nožníc, kresiel, nábytku, podlahy, čepelí... Barbicide chráni tvoje nástroje aj pred koróziou, nezanecháva škvrny. Prostriedok nepoužívaj na hlavice mikrodetmabrazie, frézky a porézných povrchov.
Krajina pôvodu
USA
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Objem
1900 ml
Použitie
Promo
Žiadne hodnotenia
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.