Holenie

Hey Joe! Priehľadný gél na holenie 1000 ml
Skladom
Priehľadný gél na holenie vyrobil s láskou Hey Joe! Aby toho nebolo málo, postará sa nielen o precízne oholenie, ale poskytne ti aj prvú pomoc po holení, pri svrbení či dokonca poslúži ako kondicionér.
Bluebeards Revenge Olej na holenie 250ml
Skladom
18,00 €
Olej pred holením zmäkčí jednotlivé chĺpky brady či fúzov. Pokožku hydratuje a výborne ju pripraví na kontakt so žiletkou.
Alvarez Gomez Eau de cologne 750ml
Skladom
52,40 €
Eau de Cologne alebo kolínska voda od Álvarez Gómez je kolínska s viac než storočnou históriou. Vytvorená podľa tradičnej receptúry, poslúži ako voňavka aj voda po holení v jednom. Pokožku upokojí, prečistí, navonia aj osvieži.
Hey Joe! Priehľadný gél na holenie Fresh 1000 ml
Produkt nie je skladom
Priehľadný gél na holenie vyrobil s láskou Hey Joe! Aby toho nebolo málo, postará sa nielen o precízne oholenie, ale poskytne ti aj prvú pomoc po holení, pri svrbení či dokonca poslúži ako kondicionér.
Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

Profesionálna kozmetika na holenie pre barberov či holičov vo výhodných pracovných veľkostiach balení. Vyber si priehľadný gél na holenie, s ktorým dosiahneš maximálne precízny výsledok, krém na holenie, vodu po holení či klasiku v podobe kolínskej vody.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.