Angry Beards Hrebeň na bradu a vlasy...
Angry Beards Hrebeň na bradu a vlasy...
Angry Beards Hrebeň na bradu a vlasy...
Angry Beards Hrebeň na bradu a vlasy...
Angry Beards Hrebeň na bradu a vlasy...

Angry Beards Hrebeň na bradu a vlasy Dual Comb

Hrebeň s praktickým dvojzubím vhodný na prečesanie brady aj vlasov.

Posledné kusy v sklade
9,90 €
S DPH

Štýlový karbónový hrebeň s dvojzubím, vďaka ktorému bradu či vlasy rozčešete a následne doladíte zahladením tak, ako treba. Dlhá životnosť vďaka antistatickému karbónu.

Kľúčové vlastnosti

  • Všestranný hrebeň na bradu aj vlasy
  • Kvalitná karbónová konštrukcia
  • Matná antistatická úprava
  • S praktickým dvojzubím
  • Hrdo vyrobené v Česku

Konštrukcia

Combat Comb je dlhý 18,5 cm, 5,5 cm široký a 0,6 cm hrubý. Je zhotovený z antistatického karbónu. Hrebeň má 10 veľkých zubov a 31 menších zubov. 

Používanie

Využi výhodu praktického dvojzubia. Najskôr bradu či vlasy prečeš redšími zubami, tým jednotlivé chlpy a vlasy uvoľníš a pripravíš na záverečnú úpravu hustejšími zubami. Nie si si istý, ako bradu či vlasy česať? V prípade brady ju najskôr rovnomerne premaž olejom či balzamom a začne uprostred krku. Postupuj hore po stranám. Ak narazíš na chuchvalec, nerorzčesávaj ho silou, ale trpezlivo ho jemne rozpleť. Následne bradu učeš smerom zhora dolu. V prípade vlasov nanes tonikum či pomádu a vlasy prečeš v smere v závislosti od typu účesu najskôr riedkymi, potom hustými zubmi.

Žiadne hodnotenia
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.