O spoločnosti Vianio a portáli AtJims

At Jim's je neveľká spoločnosť vytvorená v roku 2016 prívržencami poriadneho chlapského štýlu. Naším poslaním je ponúkať bradáčom aj nebradáčom kvalitné výrobky pánskej starostlivosti tak, aby si každý našiel to svoje. Či už ťa trápi rast brady, odstávajúce bajúze, neposlušné vlasy alebo to, ako dosiahnuť maximálne efektívne holenie, u Jima nájdeš všetko, čo potrebuješ. A ak nie, stačí napísať! Vytiahneme laso z vačku a skrotíme ti značku, aká ti sadne. 

Okrem gentlemanov si Jim má čo povedať aj s barbermi, ktorí si u nás nájdu nielen príslušenstvo, ale aj zariadenie barbershopov. Jim vie, že v divočine prežije ľahšie v svorke, a preto rád privíta ďalších pištoľníkov - partnerov, s ktorými sa prestrieľa nielen slovenským trhom. 


Trošku histórie

Presne vtedy sme si povedali, že ideme do toho a založili sme Nabradu.sk. Najskôr sme sa profilovali len na kozmetiku starostlivosti o bradu, neskôr sa pridalo holenie a vlasy. Prišli prvé distribútorské príležitosti a prvý vlastný výrobok - Bradorast, ktorý zamával slovenským trhom a žne úspech dodnes. Ponuka rástla a rástla, až prišiel o dva roky zlom. 

A ten zlom sme nazvali At Jim's - eshop, s ktorým môžeme ísť do sveta. Eshop s akousi identitou - prašivým cowboyom Jimom, ktorý už čo-to preskákal a vie dať dobrú radu či dve. Nie je to však žiadny suchár, At Jim's prichádza s niekoľkonásobne väčšou ponukou a ohromným záberom v každej z predošlých oblastí, či už sa jedná o bradu, vlasy, holenie alebo príslušenstvo pre barberov. 

At Jim's je malý, ale zato efektívny tím ambicióznych mladých ľudí so želaním priniesť ti všetko potrebné v otázke pánskej starostlivosti na jednom mieste. Nákupom v našom eshope podporuješ naše úsilie a pomáhaš nám posúvať sa ďalej. Ceníme si každú jednu objednávku a každého jedného zákazníka. Vaša spokojnosť je pre nás top prioritou.  

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.