Spolupráca

Jim je tímový hráč, a preto vždy rád uvíta novú spoluprácu! Pridaj sa k našim partnerom a užívaj si nasledujúce výhody:
 • nákup tovaru za zvýhodnené veľkoobchodné ceny
 • doprava zdarma pri objednávke nad 10 €
 • jednoduché a rýchle objednávanie priamo v e-shope
 • individuálny prístup a prínosné poradenstvo
 • ďalšie benefity podľa úrovne partnerstva

Všetko, čo potrebuješ, je špeciálny účet v našom eshope, ktorý ti vytvorí administrátor a môžeš začať nakupovať! Veľkoobchodný predaj umožňuje 2 spôsoby platby a to dobierku a platbu kartou (prevodom). Platba na faktúru so splatnosťou nie je možná.

Nie všetky produkty sú dostupné pre veľkoobchodný nákup! Do veľkoobchodnej ponuky sú zaradené len produkty mimo limitovaných edícií a mimo dopredaja. Je pre nás dôležité, aby si vedel produkty, ktoré si obľúbiš, znovu objednať.
Pri väčších objednávkach nad 1000€ a objednávkach nábytku môžeš byť kontaktovaný s požiadavkou na úhradu 50% celkovej sumy objednávky vopred s doplatkom 50% pri expedícii/doručení tovaru vzhľadom na zvolený spôsob platby. Jedná sa najmä o objednávky, pri ktorých produkty momentálne nie sú skladom, prípadne sú na objednávku.

Vyber si z troch úrovní partnerstva

 • nezmluvný partner
 • zmluvný partner
 • veľkosklad

Nezmluvný partner

Nezmluvným partnerom je každý partner, ktorý nakupuje na IČO a operuje v segmente rovnakom, v akom sú produkty v eshope, v ktorom sa práve nachádzaš. Získať zákaznícky účet so statusom nezmluvný partner môže každý podnikateľ, ktorý nám zašle požiadavku mailom alebo telefonicky.

Benefitom nezmluvného partnera je zľava na celkový nákup akejkoľvek položky v našom eshope. Zľava sa pohybuje v rozmedzí 3-15%.

Zmluvný partner

Zmluvným partnerom je každý partner, ktorý nakupuje na IČO a operuje v segmente rovnakom, v akom sú produkty v eshope, v ktorom sa práve nachádzaš. Získať zákaznícky účet so statusom zmluvný partner môže každý podnikateľ, ktorý nám zašle požiadavku mailom alebo telefonicky a následne podpíše zmluvu o odbere tovaru na obdobie 2 rokov. Výška odberu sa určuje individuálne v závislosti na počte obsluhovaných staníc zákazníkov.

Benefitom zmluvného partnera je zľava na celkový nákup akejkoľvek položky v našom eshope. Zľava sa pohybuje v rozmedzí 10-40%. Ďalším benefitom zmluvného partnera je aj možnosť využiť ponuku Vianio Barber Bundle ktorá zabezpečí:
 • vytvorenie webového sídla s vlastným obchodom bez starostí a nutnosti odosielať či naskladňovať tovar
 • získavanie provízií z predaja z eshopu
 • marketingovú podporu vo forme promo článku a krátkeho videa
 • kontinuálne vzdelávanie o biznise

Veľkosklad

Veľkoskladovým partnerom je každý partner, ktorý nakupuje na IČO a operuje v segmente rovnakom, v akom sú produkty v eshope, v ktorom sa práve nachádzaš. Získať zákaznícky účet so statusom veľkoskladový partner môže každý podnikateľ, ktorý nám zašle požiadavku mailom alebo telefonicky a následne podpíše zmluvu o odbere tovaru na obdobie 2 rokov. Výška odberu sa určuje individuálne v závislosti na veľkosti podnikania daného subjektu podnikateľa.

Benefitom veľkoskladového partnera je zľava na celkový nákup akejkoľvek položky v našom eshope. Zľava sa pohybuje v rozmedzí 10-40%.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.