Kolínske vody

Alvarez Gomez Eau de cologne
Skladom
11,00 €
Klasická kolínska voda od Alvarez Gomez zhotovená podľa tradičnej receptúry. Pokožku po holení upokojí, osvieži a príjemne prevonia.
Alvarez Gomez  Splash lavender and lime 750ml
Skladom
Klasická kolínska voda výrazne posilnená limetkou a levanduľou, ktoré sa postarajú o príjemnú, no stále chlapskú arómu. Poslúži ako voňavka, ale aj na dezinfekciu a upokojenie pokožky po holení.
Alvarez Gomez Splash eau de cologne
Skladom
13,00 €
Tradičná kolínska voda Splash s prírodnými esenciami v podobe citrusu, levandule, pakostu či eukalyptu. S typickou arómou a rôznym využitím: pokožku navonia, osvieži, vydezinfikuje aj upokojí.
Tabac Original Kolínska 100 ml
Skladom
Kolínske vody

Tabac Original Kolínska 100 ml

131144
20,00 €
Na trhu už od roku 1959. Tabac Original = nezameniteľná vôňa s pikantnou sviežosťou.
Proraso Azur Lime kolínska
Posledné kusy v sklade
Kolínske vody

Proraso Azur Lime kolínska 100ml

123160
35,00 €
"Single Blade" ponúka aj originálnu kolínsku, ktorá osvieži tvoje zmysli.
Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

Kolínska voda je 1-3% zmes vonných látok rozpustená v 70% liehu. Začala sa vyrábať v 18. storočí v nemeckom Kolíne nad Rýnom jednou z najstarších parfumérnych spoločností na svete. Neskôr sa rozšírila do celého sveta. Kolínska voda má viacero využití, ikeď pôvodne sa používala len ako voňavka. Môžeš ju použiť ako vodu po holení a samozrejme poslúži aj ako voňavka - slabšia, prirodzenejšia varianta parfumu, parfumovanej vody alebo toaletnej vody.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.