DAX Super Neat

DAX Super Neat

Purpurová plechovka, ktorá obsahuje prírodný krém na vlasy s účinkom kondicionéru s extraktom z mrkvy, ktorý nie len perfektne vystajluje tvoj účes, ale ho aj prebudí k životu a naplní ho zdravím.

115119
Skladom
8,00 €
S DPH

DAX Super Neat 99g

DAX Super Neat je krém na vlasy s účinkom kondicionéru, ponúka ľahké držanie, bez ich zaťaženia. Suché vlasy vyživí, hydratuje, zlepšuje ich pevnosť, pružnosť a je vhodná aj na kučeravé, či dlhé vlasy.  Ideálna pre všetky typy vlasov. Táto purpurová pomáda obsahuje všetko potrebné pre zdravé a lesklé vlasy. Sójový olej, ktorý pôsobí ako prírodný kondicionér. Uchováva vlhkosť, tým sa stávajú vlasy silnejšie. Extrakt z mrkvy pôsobí ako prírodný antioxidant, ktorý posilní vlasy a stávajú sa odolnejšie voči vonkajším vplyvom. Beta karotén pomáha udržiavať normálny rast vlasov. Vitamín E, ktorý napomáha predchádzať rozštiepeným koncom, a tým podporuje rast vlasov. Pomáha redukovať suchosť a dodáva im lesk.

Krajina pôvodu
USA
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácie
Slabá
Báza
Olejnatá
CHVO1
1BN5
CHVO2
3BP0
CHVO3
3VS0
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.