Hey Joe! Šampón na bradu No.3 Acid Melon 120 ml

127224
Dodanie 2-3 týždne
16,50 €
S DPH Dodanie 2-3 týždne

Šampón na bradu Hey Joe!, ktorý si zamiluješ ty aj tvoj parádny porast.

Hey Joe! Šampón na bradu No.3 Acid Melon 120 ml

Hustá brada, či fúzy, najmä ich časť okolo úst je neustále v kontakte s vonkajšími vplyvmi, ako sú potraviny, tabak... všetko spôsobuje hromadenie nečistôt a úrodnú pôdu pre baktérie v tvojom parádnom poraste. Čomu sa rozhodne chceš vyhnúť!

Na tento problém mysleli aj naši chlapci z Hey Joe! Vyvinuli šampón na fúzy, ktorý je určený na hĺbkové čistenie so špeciálnou starostlivosťou. Šampón nezabúda ani na výživu, hydratáciu fúzov a kondíciu pokožky. Týmto schopnostiam vďačíme prítomnosti glycerínu a propylénglykolínu, ako aj provitamínu B5 a biotínu.

Treba poznamenať, že chlapci z Hey Joe! Skutočne milujú svoju prácu a myslia na svojich zakazníkov, pretože do tejto fľaštičky primiešali aj extrakt z eukalyptu s antiseptickými vlastnosťami a príjemnou vôňou melónu, ktorá zvýši pocit čistoty.

Upozornenie: Tento šampón sa môže stať navykovým!

Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Objem
120 ml
CHVO3
4VS0
Vôňa
Melon
Použitie
Brada a fúzy
Žiadne hodnotenia

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.