Angry Beards Murican olej na bradu 30 ml
Angry Beards Murican olej na bradu 30 ml

Angry Beards Murican olej na bradu 30 ml

Angry Beards spojil 140 rokov holičských skúseností a technických vymožeností modernej doby k vytvoreniu prvého oleja svojho druhu. Vitamínmi naplnenú hustú ropu, ktorá vznikla v spolupráci s americkým barberom Kraigom Casebierom. 

140077
Skladom
18,50 €
S DPH

Angry Beards Murican olej na bradu 30 ml

Hustá prasacina, taký je Murican olej na bradu, ktorý vznikol v spolupráci s americkým barberom Kraigom Casebierom. Angry Beards spojili s Kraigom sily z jedného jednoduchého dôvodu: je to barber, ktorý má sám cez 40 rokov skúseností a jeho rodina strihá a upravuje brady už vyše sto rokov. Navyše sa jedná o prvý olej s guľami, vitamínovými guľami. Toto crazy combo bradu ešte viac zmäkčí, vyživí a ochráni proti vonkajším vplyvom. Gule sa postupne rozpúšťajú, takže je dobré olej pred použitím vždy pretrepať. Prípadne postaviť na viečko, aby sa gule dostali navrch a mohol si si ich naliať spolu s olejom. Môžeš ich dávať priamo na bradu, len ich vždy poriadne rozmel v dlaniach.

Kľúčové vlastnosti

  • Poctivý český výrobok, stojací na 100 ročných skúsenostiam
  • Orgazmus pre bradu aj pokožku pod ňou
  • Najlepšia vôňa, ktorú doteraz Angry Beards vytvorili
  • Fľaštička zo špeciálneho fialového skla s prázdnym hrdlom
  • Americká ropa

Návod na použitie

Nalej potrebné množstvo do dlane, rovnomerne rozotri trením dlaní o seba a votri do brady a fúzov až na kožu. Je dobré po aplikácii bradu a fúzy prebehnúť kefou. Doporučené dávkovanie je 1-2krát denne, prípadne kedy to je treba. „Kto maže, ten jede.“

Zloženie

Olej na bradu a fúzy pôsobí proti svrbeniu, lupinám a taktiež ako kondicionér. Bradu zanecháva jemnejšiu a odolnejšiu proti vonkajšiemu prostrediu. O to sa stará hlavne kombinácia arganového, mandľového, kokosového a ovseného oleja, ktorá má extrémne priaznivý vplyv na kvalitu brady. V neposlednej rade taktiež vitamínové gule, ktoré sa do oleja postupne uvoľňujú a keď ich vylovíš, tak ich môžeš rozdrviť v dlaniach a aplikovať priamo na bradu.

Krajina pôvodu
CZ
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.