Mr. Bear Family Citrus - olej na bradu 30 ml

Mr. Bear Family Citrus - olej na bradu 30 ml

Olej na bradu je vyrobený z prírodných ingrediencií.  S nádhernou vôňou čerstvo natrhaných citrusových plodov.

115267
Produkt nie je skladom
20,00 €
S DPH

Mr. Bear Family Citrus - olej na bradu 30 ml

Olej na bradu je vyrobený z prírodných ingrediencií, ktoré zjemňujú a upravujú fúzy, či bradu a pokožku pod nimi. Zanecháva prirodzený lesk. Pomáha pokožke, aby bola pružná a zabraňuje jej vysychaniu, čím predchádza nepríjemnému svrbeniu a lupinám. Aj napriek tomu nezanecháva bradu mastnú. Je obohatený tiež o marhuľové, mandľové jadro, jojobu, arganový olej a šípkový olej. Tieto oleje ti pomôžu pred podráždení, sčervenaní až po dosiahnutie dokonalo zdravému a vyzerajúcemu vzhľadu brady.  S nádhernou vôňou čerstvo natrhaných citrusových plodov.

Krajina pôvodu
SWE
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Objem
30 ml
Parfumácia
S pridaným parfumom
Vôňa
Citrus

Po umytí brady aplikuj malé množstvo oleja na bradu na pokožku pod bradou a dôkladne vmasíruj. Použi kefu na bradu pre rovnomerné roznesenie oleja. Pomocou fénu a kefy usuš a vytvaruj do požadovaného tvaru. 

Žiadne hodnotenia

Mohlo by vás zaujať aj

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.