DAX Pomáda z rastlinných olejov

DAX Pomáda z rastlinných olejov

115133
Produkt nie je skladom
7,00 €
S DPH

Pomáda vyrobená z rastlinných olejov, s ktorou sa poškodené a suché vlasy stanú spomienkou.

Hmotnosť

DAX Pomáda z rastlinných olejov

 DAX Pomáda je ideálna pre suché, krehké vlasy, ktoré sa lámu. Obohatená zmesou olejov z rastlín. Denná aplikácia zlepší celkový stav a vzhľad vlasov. Vďaka obsahu lanolínu zvyšuje schopnosť udržať vlhkosť vlasov, čo vedie k jemnejším, hladším vlasom. Minerálny olej pomáha minimalizovať krepovitosť vlasov, oživí ich a dodá im zdravý lesk. Kokosový olej, slúži ako vynikajúci prírodný kondicionér, ktorý pomáha pri raste vlasov. Olivový olej napomáha zlepšovať zdravie a vitalitu vlasov. Slúži tiež ako prírodný vlasový kondicionér. Pomáha zmierniť ich vypadávaniu. Ricínový olej, obsahuje omega-9 mastných kyselín, ktoré pomáhajú vyživovať vlasy a zabraňuje ich vysychaniu. Pomáda je vhodná na akékoľvek vlasy. Ideálna po použití horúcich nástrojov na vlasy (kulma, žehlička, fén...)

Krajina pôvodu
USA
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácie
Slabá/Stredná
Báza
Olejnatá
CHVO1
1BN5
CHVO2
3BP0
CHVO3
3VS0
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.