• -21,67%
  • Novinka
  • Balenie
Jimov set na holenie + darček zdarma
Jimov set na holenie + darček zdarma
Jimov set na holenie + darček zdarma
Jimov set na holenie + darček zdarma
Jimov set na holenie + darček zdarma

Jimov set na holenie + darček zdarma

Supervýhodný set na holenie, ku ktorému ti pribalíme kopec darčekov zdarma.

Balenie obsahuje

Posledné kusy v sklade
60,00 € 76,60 € -21,67%

Namiesto 76,60 €

S DPH

Fantastický set pre chlapa, ktorý uprednostňuje svoju tvár oholenú do hladka alebo minimálne prihoľuje a kontúruje svoju bradu. Set obsahuje Bluebeards Revenge britvu typu shavette, 30 ks žiletiek, štetku na holenie, uterák tejto značky a GentBear ponožky. S darčekmi budeme skutočne štedrí a priložíme tréningové rukavice do posilky Gripad (v hodnote 17,90€), 1 vrecko Bluebeards Revenge oleja pred holením, 2 kusy krému na holenie a 3 kusy chladivého hydratačného krému úplne zdarma! Dodávame prakticky zabalené v krabici, stačí len položiť pod stromček.

Bluebeards Revenge Cut Throat britva

Britva typu Shavette pre precízne holenie, ktorá má vymeniteľné ostrie - polovičku žiletky. Jednoducho vezmež žiletku ešte v papieri prelomíš ju na polovičku (obe polovičky sa dajú po zlomení žiletky použiť), inštaluješ polovičku žiletky do shavetty a si pripravený k jej použitiu. Keď sa žiletka zatupí, jednoducho ju bez komplikácií vymeníš. 

Bluebeards Revenge Žiletky na holenie

Univerzálne žiletieky pre použitie ako do britvy typu shavette (prelomené na polovicu, lámať ešte zabalené v papieri), tak aj do tradičného mechanického holiaceho strojčeka. Balenie obsahuje 30 kusov ostrých žiletiek pripravených ihneď k použitiu.

Bluebeards Revenge Štetka na holenie Super Jazvec

Luxusná štetka na holenie super jazvec má husté vysoko kvalitné jazvečie vlasy. Vynikajúco sa hodí na vyšľahanie peny na holenie či nanášanie holiaceho krému presne tam, kde má byť - na korienkoch chĺpkov brady, ktoré tiež pomôže aj zdvihnúť, čo poskytuje podstatne lepší záber, a dovoľuje tak holiť aj pod lepším uhlom. Vďaka nej môžeš mať aj doma to najlepšie holenie a zamedziť tvorbe vrastajúcich chĺpkov či vyrážok po holení.

GentBear Štýlové červené ponožky

Pánske ponožky vyrobené na Slovensku, ktoré chlapom dodajú štýl. S minimalistickým dizajnom - bielym medveďom na červenom podklade. V darčekovom sete je zabalená veľkosť L/XL, ktorá odpovedá veľkosti 41-45.

Bluebeards Revenge Flanelový uterák

Ultra mäkký a výborne savý uterák zo 100% bavlny, ktorý sa výborne hodí na osušenie tváre po holení. Praktický a spratný rozmer 32x34,5 cm.

Gripad (darček zdarma 1ks)

Zlepši výkon v posilke s rukavicami, v ktorých zažiješ 100% nešmykľavý úchop. Rozdiel pocítiš okamžite. Aj v tých najkvalitnejších  tréningových rukaviciach sa ti potia ruky a šmýka sa ti úchop, ale s Gripadom ruky sa vetrajú a úchop ťa nezradí. Dôvodom je materiál, z ktorého je Gripad vyrobený – neoprén. A jedinečný, nezameniteľný strih rukavice Gripad. Nech akokoľvek tvrdo trénuješ s Gripadom, nemáš žiadne mozole, alebo rany na rukách, pred poranením ťa chránia svojím nešmykľavým úchopom. Nemôže sa stať, že by sa ti činka vyšmykla z rúk ako pri bežnej tréningovej rukavici.

Gripad pri minimálnom pokrytí rúk poskytuje maximálnu ochranu a funkčnosť pri tréningu. Vyskúšali ich už tisícky rúk. Rozmer: 13x13 cm.

Bluebeards Revenge Olej pred holením (darček zdarma 1ks)

Olej pred holením zmäkčí jednotlivé chĺpky brady či fúzov, hydratuje pokožku a výborne ju pripraví na kontakt so žiletkou. Zamedzuje tvorbu vrastajúcich chĺpkov, podráždenej pokožke či jemnému porezaniu. Ideálny aj na veľké brady a citlivú pokožku.

Bluebeards Revenge Krém na holenie (darček zdarma 2ks)

Kvalitný krém na holenie, ktorý hydratuje a vyživuje pokožku. S krémom predídeš zárezom, škrabancom či vyrážkam pri holení, čím sa z holenia stane príjemný zážitok. Tento krém na holenie bol vyvinutý s najvyššími požiadavkami. Množstvo o veľkosti mandle a trocha vody ti pomôže vytvoriť dostatočné množstvo hustej a hutnej peny, ktorá vystačí aspoň na dve kolá stretu tvojej tváre a žiletky.

Bluebeards Revenge Chladivý hydratačný krém (darček zdarma 3ks)

Chladivý hydratačný krém na upokojenie pokožky. Obsahuje špičky v hydratácii ako extrakty z pichľavej hrušky, žihľavy dvojdomej a senovky gréckej. Hlavná aktívna prísada je jojoba, ktorá je známa svojou podobnosťou s prirodzenými olejmi našej pokožky a ktorá pomáha predchádzať prílišému masteniu a zápalom.

Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.