• -13,25%
  • Novinka
  • Balenie
Jimov set na bradu + darček zdarma
Jimov set na bradu + darček zdarma

Jimov set na bradu + darček zdarma

Darčeková sada, ktorá obsahuje základný set produktov pre každého, kto chce mať peknú bradu a niečo navyše.

Balenie obsahuje

Skladom
36,00 € 41,50 € -13,25%

Namiesto 41,50 €

S DPH

Jim vytvoril darčekovú sadu pre tých, ktorí si chcú vypestovať peknú bradu. Sadu tvorí Angry Beards Beard doping - Prípravok na rast brady 30 ml, kefa na bradu od Bluebeards Revenge, štýlové červené ponožky GentBear veľkosti L-XL a darček zdarma v podobe dvoch matných pást na štýlovanie účesu. To všetko navyše s príjemnou zľavou! Dodávame v štýlovej plechovej krabičke, stačí len položiť pod stromček

Angry Beards Beard doping - Prípravok na rast brady 30 ml

Doping je ideálny pre tých, ktorí už majú vlasové folikuly na tvári a želajú si mať rýchlo rastúce, krásne husté brady. Nie je vhodný pre pánov, ktorí nemajú genetické predispozície pre rast brady či rast fúzov. Hlavnou zložkou je oxid diaminopyrimidínu, ktorý podobne ako minoxidil zabraňuje starnutiu a tuhnutiu kolagénu, najrozšírenejšej bielkovine v našom tele. Vlasy (a chlpy, bro) tvorí hlavne bielkovina nazývaná keratín, na tvorbu ktorého telo využíva rôzne aminokyseliny a mnohé z nich sú obsiahnuté práve v kolagéne. Zlepšovaním kvality kolagénu oxid diaminopyrimidínu podporuje lepší tok krvi a prísun živín do vlasových folikúl, výsledkom čoho je ochrana a posilnenie vlasových vlákien. Spomaľuje sa tak vypadávanie vlasov a stimuluje sa rast nových vlasov. 

1 doping (30ml) vydrží na +/- 1 mesiac používania. Má konzistenciu krému, preto je vhodné ho aplikovať priamo na pokožku, aby ani kvapka nepadla nazmar. Odporúčame dať 4-6 pumpnutí (prípadne podľa potreby) ráno a rovnaký počet večer po sprche pre maximálny efekt. Pre želaný efekt je potrebné prípravok používať aspoň 6 týždňov a podporiť rast aj inak, či už zdravou životosprávou, cvičením alebo masírovaním pokožky.

Bluebeards Revenge Cestovná kefa na bradu

Volá sa síce cestovná, no rozmerom sa hodí na každodenné používanie. Táto kefa je plne obsadená tvrdými diviačími štetinami, ktoré zaručene vyčešú všetok prach, bordel a zostatkový produkt v tvojej brade. Pravidelné česanie brady pomáha distribúcii prirodzených olejov a prekrveniu pokožky, čím podporí efekt vyššie spomenutého Beard dopingu.

GentBear Štýlové červené ponožky

Pánske ponožky vyrobené na Slovensku, ktoré chlapom dodajú štýl. S minimalistickým dizajnom - bielym medveďom na červenom podklade. V darčekovom sete je zabalená veľkosť L/XL, ktorá odpovedá veľkosti 41-45.

Bluebeards Revenge Matná pasta (darček zdarma 2ks)

Matná pasta od Bluebeards Revenge zaručí, že mastné a rozcuchané vlasy zostanú len matnou spomienkou. Ľahká až stredná fixácia s textúrou účesu.

Žiadne hodnotenia
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.