Sady na vlasy

Reuzel 1+1 Ružová pomáda
Dostupný
Sady na vlasy

Reuzel 1+1 Ružová pomáda

Reuzel
121146
17,00 €
Reuzel Pink Heavy pomáda 113 g + 35 g za zvýhodnenú cenu! Akcia, ktorej podľahneš. Po zelenom a červenom Reuzeli prichádza aj ružový variant, ktorý predstavuje silne držiacu pomádu perlovej farby. Ľahko sa s ňou pracuje a nie je problém ju začesať do vlasov. Obsahuje hlavne tradičné ingrediencie ako napríklad vazelínu, včelý vosk, mikrovosk alebo kremeň a...
Reuzel 1+1 Fiber pomáda
Dostupný
Sady na vlasy

Reuzel 1+1 Fiber pomáda

Reuzel
121147
17,00 €
113 g + 35 g za crazy cenu, tomu nesmieš povedať nie!
Hey Joe! Sada pomády Strong Hey Joe! Sada pomády Strong 2
Dostupný
Sady na vlasy

Hey Joe! Darčeková sada na vlasy Strong

Hey Joe
127137
24,90 €
Darčeková sada na vlasy, ktorý tvorí veľká a malá pomáda na vlasy Strong a praktický hrebeň. Darčekové balenie so štýlovým dizajnom.
Hey Joe! Sada pomády Super strong Hey Joe! Sada pomády Super strong 2
Dostupný
25,90 €
Darčeková sada, ktorú tvorí super silná veľká i menšia pomáda na vlasy spolu s praktickým hrebeňom. V štýlovom darčekovom balení.
Hey Joe! Sada pomády Matt Hey Joe! Sada pomády Matt 2
Dostupný
Sady na vlasy

Hey Joe! Darčeková sada na vlasy Matt

Hey Joe
127139
25,90 €
Darčeková sada na vlasy pozostávajúca z väčšej a menšej matnej pomády + praktického hrebeňa. V štýlovom darčekovom balení.
Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Hľadáš darček pre chlapa, muža, brata, otca či priateľa? Alebo by si radšej niečo pekné pre seba? Ideálne ak si chlap teda. Sada na vlasy je štýlový balíček pánskej kozmetiky na vlasy často v zvýhnodnenej cene, ktorý poslúži na osobnú spotrebu, ale rovnako aj ako darček na Vianoce, narodeniny, k inému sviatku či len tak.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.