Sady na vlasy

Hey Joe! Sada pomády Strong Hey Joe! Sada pomády Strong 2
Skladom
24,90 €
Darčeková sada na vlasy, ktorý tvorí veľká a malá pomáda na vlasy Strong a praktický hrebeň. Darčekové balenie so štýlovým dizajnom.
Hey Joe! Sada pomády Matt Hey Joe! Sada pomády Matt 2
Skladom
25,90 €
Darčeková sada na vlasy pozostávajúca z väčšej a menšej matnej pomády + praktického hrebeňa. V štýlovom darčekovom balení.
Bluebeards Revenge Hipster sada Bluebeards Revenge Hipster sada 2
Posledné kusy v sklade
So strojčekom

Bluebeards Revenge Hipster sada

112201
36,00 €
Hipster sada je naplnená výberom prémiových produktov starostlivosti o vlasy, bradu a fúzy.
Reuzel 1+1 Ružová pomáda
Posledné kusy v sklade
Sady na vlasy

Reuzel 1+1 Ružová pomáda

121146
17,00 €
Reuzel Pink Heavy pomáda 113 g + 35 g za zvýhodnenú cenu! Akcia, ktorej podľahneš. Po zelenom a červenom Reuzeli prichádza aj ružový variant, ktorý predstavuje silne držiacu pomádu perlovej farby. Ľahko sa s ňou pracuje a nie je problém ju začesať do vlasov. Obsahuje hlavne tradičné ingrediencie ako napríklad vazelínu, včelý vosk, mikrovosk alebo kremeň a...
Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Hľadáš darček pre chlapa, muža, brata, otca či priateľa? Alebo by si radšej niečo pekné pre seba? Ideálne ak si chlap teda. Sada na vlasy je štýlový balíček pánskej kozmetiky na vlasy často v zvýhnodnenej cene, ktorý poslúži na osobnú spotrebu, ale rovnako aj ako darček na Vianoce, narodeniny, k inému sviatku či len tak.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.