Sady na vlasy

Hey Joe! Sada pomády Matt Hey Joe! Sada pomády Matt 2
Skladom
Sady na vlasy

Hey Joe! Darčeková sada na vlasy Matt

Hey Joe
127139
25,90 €
Darčeková sada na vlasy pozostávajúca z väčšej a menšej matnej pomády + praktického hrebeňa. V štýlovom darčekovom balení.
Hey Joe! Sada pomády Strong Hey Joe! Sada pomády Strong 2
Posledné kusy v sklade
Sady na vlasy

Hey Joe! Darčeková sada na vlasy Strong

Hey Joe
127137
24,90 €
Darčeková sada na vlasy, ktorý tvorí veľká a malá pomáda na vlasy Strong a praktický hrebeň. Darčekové balenie so štýlovým dizajnom.
Reuzel 1+1 Ružová pomáda
Produkt nie je skladom
Sady na vlasy

Reuzel 1+1 Ružová pomáda

Reuzel
121146
17,00 €
Reuzel Pink Heavy pomáda 113 g + 35 g za zvýhodnenú cenu! Akcia, ktorej podľahneš. Po zelenom a červenom Reuzeli prichádza aj ružový variant, ktorý predstavuje silne držiacu pomádu perlovej farby. Ľahko sa s ňou pracuje a nie je problém ju začesať do vlasov. Obsahuje hlavne tradičné ingrediencie ako napríklad vazelínu, včelý vosk, mikrovosk alebo kremeň a...
Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Hľadáš darček pre chlapa, muža, brata, otca či priateľa? Alebo by si radšej niečo pekné pre seba? Ideálne ak si chlap teda. Sada na vlasy je štýlový balíček pánskej kozmetiky na vlasy často v zvýhnodnenej cene, ktorý poslúži na osobnú spotrebu, ale rovnako aj ako darček na Vianoce, narodeniny, k inému sviatku či len tak.

Filtrovať podľa

Cena
17 36
Značka
Parabény
viac... menej
Krajina pôvodu
viac... menej
Pre vegánov
viac... menej
Sila fixácie
viac... menej
Parfumácia
viac... menej
Vôňa
viac... menej
Filter
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.