Angry Beards šampón na vlasy 69v1 300 ml
Angry Beards šampón na vlasy 69v1 300 ml
Angry Beards šampón na vlasy 69v1 300 ml

Angry Beards šampón na vlasy 69v1 300 ml

Angry Beards posunul hranice tradičných šampónov, aby ti mohol priniesť túto pokrokovú verziu na vlasy: šampón 69-IN-1.

140075
Skladom
11,00 €
S DPH

Angry Beards šampón na vlasy 69v1 300 ml

Asi poznáš šampóny 2 v 1, možno si počul aj o 3 v 1. Český brat Angry Beards si ale povedal, že skúsi, kde sú hranice. Posunul ich až tak, že vznikol šampón 69-IN-1. Šampón s extrémnou penivosťou, zjemňujúcimi a kondicionálnymi prísadami. Upokojujúci a maz regulujúci, hydratačný, spevňujúci, osviežujúci a revitalizujúci. Šampón, ktorý sa nedá s ostatnými ani porovnať.

Kľúčové vlastnosti:

  • Poctivý český výrobok
  • Dokonalé a šetrné umytie vlasov
  • Upokojuje, hydratuje, vyživuje, posilňuje, proste 69 v 1
  • Jednoduché rozčesanie, žiadna statická elektrina
  • Vôňa Jack Saloon

Návod na použitie

Vytlač potrebné množstvo šampónu do dlane a ľahko napenený šampón nanes rovnomerne na vlasy až na kožu ku korienkom, nech je aj tvoja pokožka čistá ako ľalia. Vlasy poriadne premasíruj, aby sa šampón dostal naozaj všade a potom ich dôkladne opláchni vodou. Doporučené používanie je 1-krát za 3 dni. Pokiaľ dávaš svojim vlasom ale riadne zabrať v podobe upoteného tréningu alebo sa ti extrémne mastia, môžeš ich umývať aj častejšie.

Zloženie

Šampón obsahuje upokojujúci a maz regulujúci Panthenol, hydratačný Glycerin a predovšetkým komplex minerálnych látok podporujúcich regeneráciu a metabolizmus vlasovej pokožky. Zanecháva pocit sviežosti a vitality. Obohatený aj o extrakt z rastliny Inula Crithmoide obsahujúcisteroly a glucolipidy. Tie prispievajú ku spevneniu, reštrukturalizácii a ochrane vlasov pred UV žiarením a vonkajšími vplyvmi. Obsahuje tiež aktívne uhlie kvôli jeho schopnosti zlepšiť absorpciu nečistôt, mastnoty a zápachu.

Objem
300 ml
Žiadne hodnotenia
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.