Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie
Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie
Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie
Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie

Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie

Skvelá a cenovo dostupná štetka na holenie ideálna pre začiatočníkov a na cesty. Najlepšie sa používa v kombinácii s krémom na holenie.

112124
Produkt nie je skladom
8,40 €
S DPH

Doubloon štetka na holenie

Skvelá lacná štetka, ideálna na mokré holenie alebo ako cestovná štetka. Najlepšie sa používa s Bluebeards Revenge krémom na holenie.

Mokré holenie zažíva obrodu. Tak odlož svoj elektrický strojček a zvoľ si radšej hladšie, čistejšie oholenie, ktoré Ti ponúknu len tradičné metódy. Prvý krok? Musíš si dať dohromady základné veci! Decentná štetka je úplná samozrejmosť a Doubloon štetka na holenie je jednoduchou cestou ako začať.

Pýši sa drevenou rúčkou s tradičným zlatým logom, diviačími štetinami a tak 10g úplnej spokojnosti, tak neváhaj, stačí už len pena či krém na holenie, nejaká decentná žiletka a môžeš v pohodičke začať!
 

Prečo vôbec štetku používať?

Lebo so štetkou máš fantastické holenie. Pomocou štetky nielen dokážeš vymrskať kvalitnejšiu a lepšiu penu z mydla alebo krému, dostať ho následne presne tam kde má byť, na korienok fúzu ale pomôže aj zdvihnúť jednotlive fúziky, čo poskytuje podstatne lepší záber a dovoľuje holiť aj pod lepším uhlom. Vďaka nej môžeš mať aj doma to najlepšie holenie a zamedziť tvorbe vrastajúcich vlasov či vyrážok po holení

Štetiny
Diviak
Rúčka
Drevo
CHVO1
1BN6
CHVO2
2BP5
CHVO3
3VS0
Použitie
Holenie
VO
A
Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.