Bluebeards Revenge Vosk na fúzy
Bluebeards Revenge Vosk na fúzy
Bluebeards Revenge Vosk na fúzy
Bluebeards Revenge Vosk na fúzy

Bluebeards Revenge Vosk na fúzy

Skroť aj ten najdivokejší fúz týmto voskom pre skutočných chlapov. Tvor - otáčaj, vykrúcaj, modeluj a vytvor si ten najfantastickejší plnofúz.

112152
Skladom
8,50 €
S DPH

Bluebeards Revenge Vosk na fúzy

Skroť aj ten najdivokejší fúz týmto voskom pre skutočných chlapov. Tvor - otáčaj, vykrúcaj, modeluj a vytvor si ten najfantastickejší plnofúz pod slnkom.

Liznutý klasickou Bluebeards Revenge vôňou, tento vosk premení tvojho slimáka na hornej pere na poriadnu parádu. Keďže ju budeš mať priamo pod nosom, mala by príjemne voňať, nie?

Krajina pôvodu
UK
INCI
Cera alba, petrolatum, parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, limonene, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, geraniol, citral.
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácie
Stredná/Silná
Objem
20 ml
Parfumácia
S pridaným parfumom
CHVO1
1BN6
CHVO2
3BP8
CHVO3
4VS2
Vôňa
Klasická Bluebeards
Použitie
Brada a fúzy
VO
A

Vosk poskytuje silnú fixáciu a taktiež fúzy vyživuje. Najlepšie na vosku? Na jednu aplikáciu spotrebuješ naozaj len malú trošku.

Rozohrej vosk medzi prstami až dostratena a vytvaruj si fúz dle libosti. Aplikuj od stredu až po končeky pre najlepšie výsledky.

Žiadne hodnotenia

K tomuto produktu odporúčame

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.