Dax Green & Gold

Dax Green & Gold 100 ml

115112
Skladom
8,00 €
S DPH

Špeciálny vosk na vlasy vyrobený z včelieho vosku a prírodných olejov, ktorý tvoje vlasy udrží aj v najhorších podmienkach.

Dax Green & Gold 99g

DAX Green & Gold je špeciálny stylingový vosk na vlasy vyrobený z včelieho vosku a prírodných olejov. Ponúka silné držanie bez nežiaduceho efektu  nadmerného vysušenia vlasu, či pokožky. A tým predchádza trvalému poškodeniu vlasu. Je ideálny na krátke vlasy. Jeho názov nie je ani z ďaleka náhodný.  Obsahuje totiž včelí vosk, ktorý je známy tým, že pomáha posilňovať vlasy a pomáha zlepšovať objem vlasov a štruktúru. Včelí vosk môže poskytnúť dodatočný lesk. Prítomnosť antioxidantov pomáha chrániť vlasy pred poškodením z každodenného stylingovania a vonkajším vplyvom. Včelí vosk zaručí vlhkosť, hydratáciu a jemnosť vlasov.
Jojobový olej - pomáha vyživovať a dodávať vlhkosť a lesk vlasom.
Olej z požlta farbiarského - poskytuje vynikajúcu hydratačnú schopnosť a lesk.
Olivový olej - pomáha zlepšovať zdravie a vitalitu vlasov. Prírodný vlasový kondicionér.

Krajina pôvodu
USA
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácie
Silná
Báza
Vosková
Parfumácia
S pridaným parfumom
CHVO1
1BN5
CHVO2
3BP0
CHVO3
3VS0
Žiadne hodnotenia

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.