Vzorky a testre

Bluebeards Revenge Pleťový...
Dostupný
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Pleťový peeling 3 ml

112182
1,00 €
Na drobno nadrvené kôstky z olív, ktoré sú obkolepené hydratačným krémom liznutým výťažkami zo zázvoru (ktorý je známy pre svoje antispetické a zvieravé účinky) krásne vyčistia a hydratujú Tvoju tvár.
Bluebeards Revenge Krémová...
Dostupný
0,60 €
Na rozdiel od lacných supermarketových pien, Bluebeards Revenge Brushless pena na holenie je navrhnutá tak, aby si bez námahy odstránil tvrdé strnisko. Spoľahlivo dopomáha k hladkému pohybu holiaceho strojčeka po pokožke.
Bluebeards Revenge Balzam...
Dostupný
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Balzam po holení 5 ml

112122
0,60 €
Balzam po holení hydratuje, vyživuje a upokojuje pokožku. Výsledkom bude jemná a hladká pokožka bez podráždenia.
Bluebeards Revenge Olej na...
Dostupný
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Olej na holenie 3 ml

112113
0,60 €
Olej pred holením zmäkčí jednotlivé chĺpky brady či fúzov pre lepší výsledok holenia. Pokožku hydratuje a výborne ju pripraví na kontakt so žiletkou.
Bluebeards Revenge Krém na...
Dostupný
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Krém na holenie 5 ml

112116
0,60 €
Kvalitný krém na holenie, ktorý hydratuje a vyživuje pokožku. S krémom predídeš zárezom, škrabancom či vyrážkam pri holení, čím sa z holenia stane príjemný zážitok.
Muhle Krém na holenie...
Vypredané
0,90 €
Krém na holenie SAntalové drevo sa vyznačuje ľahkou konzistenciou, krémovou penou a je praktická na cestovanie. Krémy na holenie firmy MÜHLE sú vyvinuté podľa vybraných receptov. Pripraví pokožku aj chĺpky brady či fúzov na precízne mokré holenie.
Muhle Krém na holenie...
Vypredané
Vzorky a testre

Muhle Krém na holenie Rakytník 3 ml

124153
0,90 €
Krém na holenie Raytník sa vyznačuje ľahkou, svetlou konzistenciou, krémovou penou a je praktická na cestovanie. Krémy na holenie firmy MÜHLE sú vyvinuté podľa vybraných receptov. Pripraví pokožku aj chĺpky brady či fúzov na precízne mokré holenie.
Muhle Balzam po holení...
Vypredané
0,90 €
Každé mokré holenie vyžaduje kvalitný produkt na ukončenie holenia. Na zmiernenie podráždenej pokožky, hydratáciu, upokojenie a vyživenie. Balzam po holení osviežuje, upokojuje, vyživuje a stará sa o pleť so všetkým, čo potrebuje po holení.
Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek

Chceš v svojom barbershope, holičstve či kadeníctve vyskúšať novú kozmetiku, ale rád by si sa s ňou najskôr oboznámil? Toto je ten správny spôsob, ako začať: vzorky a testery. Vyber, otestuj a ak sa ti produkt zapáči, kúp si štandardnú alebo pracovnú veľkosť.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.