Vzorky a testre

Bluebeards Revenge Balzam...
Skladom
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Balzam po holení 5 ml

112122
0,60 €
Balzam po holení hydratuje, vyživuje a upokojuje pokožku. Výsledkom bude jemná a hladká pokožka bez podráždenia.
Bluebeards Revenge Krémová...
Skladom
0,60 €
Na rozdiel od lacných supermarketových pien, Bluebeards Revenge Brushless pena na holenie je navrhnutá tak, aby si bez námahy odstránil tvrdé strnisko. Spoľahlivo dopomáha k hladkému pohybu holiaceho strojčeka po pokožke.
Bluebeards Revenge Pleťový...
Skladom
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Pleťový peeling 3 ml

112182
1,00 €
Na drobno nadrvené kôstky z olív, ktoré sú obkolepené hydratačným krémom liznutým výťažkami zo zázvoru (ktorý je známy pre svoje antispetické a zvieravé účinky) krásne vyčistia a hydratujú Tvoju tvár.
Bluebeards Revenge Olej na...
Skladom
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Olej na holenie 3 ml

112113
0,60 €
Olej pred holením zmäkčí jednotlivé chĺpky brady či fúzov pre lepší výsledok holenia. Pokožku hydratuje a výborne ju pripraví na kontakt so žiletkou.
Bluebeards Revenge Krém na...
Skladom
Bluebeards Revenge

Bluebeards Revenge Krém na holenie 5 ml

112116
0,60 €
Kvalitný krém na holenie, ktorý hydratuje a vyživuje pokožku. S krémom predídeš zárezom, škrabancom či vyrážkam pri holení, čím sa z holenia stane príjemný zážitok.
Muhle Krém na holenie...
Produkt nie je skladom
0,90 €
Krém na holenie SAntalové drevo sa vyznačuje ľahkou konzistenciou, krémovou penou a je praktická na cestovanie. Krémy na holenie firmy MÜHLE sú vyvinuté podľa vybraných receptov. Pripraví pokožku aj chĺpky brady či fúzov na precízne mokré holenie.
Muhle Krém na holenie...
Produkt nie je skladom
Vzorky a testre

Muhle Krém na holenie Rakytník 3 ml

124153
0,90 €
Krém na holenie Raytník sa vyznačuje ľahkou, svetlou konzistenciou, krémovou penou a je praktická na cestovanie. Krémy na holenie firmy MÜHLE sú vyvinuté podľa vybraných receptov. Pripraví pokožku aj chĺpky brady či fúzov na precízne mokré holenie.
Muhle Balzam po holení...
Produkt nie je skladom
0,90 €
Každé mokré holenie vyžaduje kvalitný produkt na ukončenie holenia. Na zmiernenie podráždenej pokožky, hydratáciu, upokojenie a vyživenie. Balzam po holení osviežuje, upokojuje, vyživuje a stará sa o pleť so všetkým, čo potrebuje po holení.
Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek

Chceš v svojom barbershope, holičstve či kadeníctve vyskúšať novú kozmetiku, ale rád by si sa s ňou najskôr oboznámil? Toto je ten správny spôsob, ako začať: vzorky a testery. Vyber, otestuj a ak sa ti produkt zapáči, kúp si štandardnú alebo pracovnú veľkosť.

Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.