Angry Beards Beard Straightener -...
Angry Beards Beard Straightener -...
Angry Beards Beard Straightener -...
Angry Beards Beard Straightener -...
Angry Beards Beard Straightener -...
Angry Beards Beard Straightener -...

Angry Beards Beard Straightener - žehlička na bradu

Tam, kde brada rebeluje a klasický hrebeň nestačí, treba elektrická kefa. Ideálny na vyrovnanie dlhšej brady.

Posledné kusy v sklade
49,00 €
S DPH

Elektrická kefa je tá najsilnejšia zbraň na úpravu a vyrovnanie dlhšej brady. Hodí sa aj na úpravu vlasov a iného dostatočne dlhého porastu. Ku každému kusu dodávame zdarma aj Heat Protector - balzam, ktorý pri žehlení bradu ochráni pred spálením.

Kľúčové vlastnosti

  • Maximálna úprava a narovnanie brady či vlasov
  • Balzam na ochranu pred spálením je součásťou balenia
  • Šest teplotných módov
  • Keramické ohřevné telesá
  • Skrotí nepoddajnú bradu

Používanie

Minimálna dĺžka brady či vlasov, pri ktorej ti Beard Straightener bude aj na niečo dobrý, záleží na hustote a rovnosti chĺpkov či vlasov. Obvykle je 5 cm už dostatočne dlhých. Presný návod na použitie nájdeš v priloženom manuáli, no vypadá nejako takto: bradu či vlasy poriadne umy, rozčeš a vysuš, aby si si do nich nezapiekol nejaký bordelík. Uisti sa, že brada či vlasy sú úplne suché a toto nepodceňuj. Nanes na bradu / vlasy Heat Protector, rovnomerne po celej ploche. Žehličku môžeš použiť aj nasucho, no je to potom na tvoje triko. Ikeď Angry Beards nastavila maximálnu teplotu žehličky tak, aby tvoj porast neničila, s Protectorom je to vždy lepšie. Vyber si jednu zo šiestich teplôt a prejdi po brade / vlasoch od korienkov až ku končekom. Opakuj, až kým nebudeš spokojný s výsledkom, no nezabávaj sa dlhšie ako 5 minút, aby si chlpy / vlasy príliš nezaťažil. Nakoniec na bradu nanes olej alebo balzam, vlasy môžeš postriekať tonikom a máš hotovo.

Konštrukcia

Elektrická kefa s ergonomickou rúčkou pre úpravu brady či vlasov s istotou v ruke, balzam Heat Protector zdarma. Napätie 100–240V, frekvence 50/60 Hz, výkon 19 W. Topné teleso PTC telesa s keramickým povlakom. Teplotný rozsah 120–220 °C. Kábel dlhý 175 cm.

Žiadne hodnotenia
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.