Zoznam produktov značky Alvarez Gomez

Už viac než 100 rokov je Alvarez Gomez synonymom tradície, odlíšenia, kvality a štýlu. Všetko sa to začalo vtedy, keď sa traja chlapci (Herminio Alvarez Gomez, Belarmino Gomez a Emilio Vuelta Gomez) pochádzajúci z Leonu na severe Španielska na svojej ceste za úspechom rozhodli opustiť svoj domov a presťahovať sa do Madridu. 


Všetci traja boli bratranci a spoločne začínali prácou v lekárni u svojho známeho, ktorá sa nachádzala na ulici Peligros. Ako to bolo v tú dobu bežné, učni pracovali nielen cez deň, ale v práci trávili aj noci, keďže obchod nebol len ich pracoviskom, ale aj bydliskom. Po nejakom čase majiteľ lekárne odišiel do dôchodku a biznis bol na predaj. Bratranci sa chytili tejto jedinečnej príležitosti a lekáreň kúpili. To bolo významným krokom k ich svetlejšej budúcnosti. 

V roku 1899, kedy mali stabilné postavenie na trhu ako díleri s voňavkami, sa museli presunúť do inej budovy, nakoľko táto mala byť zbúraná. Presunuli sa teda na ulicu Sevilla 2 už pod názvom Alvarez Gomez. Rozhodli sa pre dva priezviská Herminia, nakoľko bol najväčším investorom pri kúpe biznisu. Herminio bol veľmi priateľskej povahy a rád navštevoval podujatia v okolí ich obchodu, čo dopomohlo k rozšíreniu ich klientely a dokonca k posedeniam v zadnej časti predajne.

Stretávali sa tu rôzni ľudia od hercov cez politikov, torreádorov až po kupcov-cestovateľov, ktorí prinášali rôzne zaujímavosti zo sveta. Práve sem v 1912 jeden z cestovateľov priniesol formulu na kolínsku vodu pochádzajúcu z centrálne Európy, ktorej esenciálne ingrediencie boli v Španielsku dostupné vo výrazne lepšej kvalite. Zakladatelia sa preto rozhodli, že ich kolínska musí byť presne taká: čistá, silná a svieža. A tak sa v tomto roku v suteréne ich obchodu začína výroba kolínskej vody Alvarez Gomez, akú ju poznáme dodnes. Fľašku kolínskej vody Alvarez Gomez zdobí Art Deco dizajn, ktorí poznajú nielen mnohé španielske domácnosti, ale aj prestížne hotely či reštaurácie. 

Druhá generácia po zakladateľoch začína expanziu spoločnosti otváraním nových obchodov a rozvojom značky Alzarez Gomez, ktorá sa stáva zárukou kvality, elegancie a excelencie. Značka sa postupne rozšírila o rady nových výrobkov a pod vedením už štvrtej generácie si Alvarez Gomez zachováva svoju výbornú povesť dodnes. 
Alvarez Gomez Eau de cologne
Dostupný
Kolínske vody

Alvarez Gomez Kolínska voda

Alvarez Gomez
11,00 €
Klasická kolínska voda od Alvarez Gomez zhotovená podľa tradičnej receptúry. Pokožku po holení upokojí, osvieži a príjemne prevonia.
Alvarez Gomez Krém na ruky 75 ml
Dostupný
Krém

Alvarez Gomez Krém na ruky 75 ml

Alvarez Gomez
126127
11,20 €
Krém na ruky s kyselinou hyalurónovou, Aloe Vera a perlovým púdrom vhodným na precízne vyživenie a omladenie jemnej pokožky rúk.
Alvarez Gomez Tekuté mydlo 300 ml
Dostupný
Mydlo

Alvarez Gomez Tekuté mydlo 300 ml

Alvarez Gomez
126128
11,20 €
Hodvábne jemné a šetrné tekuté mydlo s upokojujúcimi a hydratačnými účinkami glycerínu a ochranné vlastnosťami vďaka Aloe Vera a olivovému oleju. Ponecháva pokožku čistú, hladkú a príjemne parfumovanú. pH neutrálne.
Alvarez Gomez Cestovná sada
Dostupný
Sady na telo

Alvarez Gomez Cestovná darčeková sada

Alvarez Gomez
126131
29,50 €
Darčeková sada so všetkou potrebnou pánskou kozmetikou. Obsahuje kolínsku vodu, sprchový gél, telové mlieko a guličkový deodorant. Balenie ideálne na cestovanie lietadlom, pretože objem každého výrobku je menší ako 100 ml.
Alvarez Gomez Guličkový deodorant 75 ml
Dostupný
Dezodoranty

Alvarez Gomez Guličkový deodorant 75 ml

Alvarez Gomez
126130
7,80 €
Vysokoúčinný guličkový antiperspirant, deodorant s Aloe Vera a španielskym harmančekom Agua de Colonia ti zaručí jednoznačnú výhru z boji proti spoteným pazuchám. Príjemne jemne vonia a neobsahuje alkohol.
Alvarez Gomez Splash Orange blossom 750ml
Dostupný
Vody po holení

Alvarez Gomez kolínska voda Splash pomaranč 750 ml

Alvarez Gomez
126117
13,00 €
Svieža kolínska voda zhotovená podľa klasickej receptúry, ktorej hlavnou zložkou arómy sú limetka a pomaranč. Vonia príjemne a stále chlapsky. Kolínska poslúži nielen ako voňavka, ale aj prečistí a upokojí pokožku po holení.
Alvarez Gomez Deodorant sprej 150 ml
Dostupný
Dezodoranty

Alvarez Gomez Deodorant sprej 150 ml

Alvarez Gomez
126129
11,20 €
Vysokoúčinný jemne aromatizovaný antiperspirant, deodorant v spreji s Aloe Vera a španielskym harmančekom. Agua de Colonia ti zaručí jednoznačnú výhru z boji proti spoteným pazuchám. Bez alkoholu.
Alvarez Gomez Cologne Barberia
Dostupný
Kolínske vody

Alvarez Gomez Kolínska voda Barberia

Alvarez Gomez
30,00 €
Svieža a elegantná kolínska voda s príjemnou typicky pánskou vôňou. Ideálna ako voňavka, využiteľná aj po holení na dezinfekciu a upokojenie pokožky.
Alvarez Gomez Neutrálny šampón 300 ml
Dostupný
Šampóny

Alvarez Gomez Neutrálny šampón na vlasy 300 ml

Alvarez Gomez
126134
20,00 €
Šampón na vlasy s neutrálnym pH určený na časté použitie. Vlasy vyživí a dôkladne prečistí, pričom im dodá aj stratený lesk.
Alvarez Gomez Pena na holenie 150 ml
Dostupný
Peny na holenie

Alvarez Gomez Pena na holenie 150 ml

Alvarez Gomez
126137
18,70 €
Praktická pena na holenie, ktorá celý proces holenia spríjemní. Žiletka bude vďaka pene po pokožke kĺzať plynule, čím sa zredukuje vznik drobných raniek.
Alvarez Gomez  Splash lavender and lime 750ml
Dostupný
13,00 €
Klasická kolínska voda výrazne posilnená limetkou a levanduľou, ktoré sa postarajú o príjemnú, no stále chlapskú arómu. Poslúži ako voňavka, ale aj na dezinfekciu a upokojenie pokožky po holení.
Alvarez Gomez Splash eau de cologne
Dostupný
Kolínske vody

Alvarez Gomez Kolínska voda Splash 750 ml

Alvarez Gomez
126115
13,00 €
Tradičná kolínska voda Splash s prírodnými esenciami v podobe citrusu, levandule, pakostu či eukalyptu. S typickou arómou a rôznym využitím: pokožku navonia, osvieži, vydezinfikuje aj upokojí.
Alvarez Gomez Eau de cologne 750ml
Dostupný
Holenie

Alvarez Gomez Kolínska voda 750 ml

Alvarez Gomez
126111
52,40 €
Eau de Cologne alebo kolínska voda od Álvarez Gómez je kolínska s viac než storočnou históriou. Vytvorená podľa tradičnej receptúry, poslúži ako voňavka aj voda po holení v jednom. Pokožku upokojí, prečistí, navonia aj osvieži.
Alvarez Gomez Sada dvoch mydiel
Dostupný
Mydlo

Alvarez Gomez Sada dvoch mydiel

Alvarez Gomez
126125
10,00 €
Štýlová sada dvoch mydiel zabalených v obale s Art Deco motívami. Mydlo je jemné a šetrné k pokožke vďaka výťažkom Aloe Vera a olivového oleja.
Alvarez Gomez Krém na holenie 200 ml
Dostupný
Krémy na holenie

Alvarez Gomez Krém na holenie 200 ml

Alvarez Gomez
126138
31,20 €
Krém na holenie umožní žiletke plynule kĺzať po holenej pokožke. Zabraňuje podráždeniu pokožky a zanecháva ju po holení jemnú a hydratovanú.
Alvarez Gomez Sada troch mydiel
Dostupný
Mydlo

Alvarez Gomez Sada troch mydiel

Alvarez Gomez
126126
12,00 €
Štýlová sada troch mydiel v balení s Art Deco motívom. Mydlo Alvarez Gomez pokožku hydratuje a upokojuje. Je jemné a šetrné k pokožke vďaka výťažkom z Aloe Vera a olivového oleja.
Alvarez Gomez Vonave utierky
Dostupný
Ostatné na telo

Alvarez Gomez Voňavé utierky

Alvarez Gomez
126118
5,90 €
Jemné utierky s príjemnou arómou. Box obsahuje 10ks utierok, ktoré sú individuálne zabalené, čím sa zaručí 100% sviežosť a kvalita. Utierky sú vhodné na cesty a použitie kedykoľvek a kdekoľvek.
Zobrazuje sa 1-21 z 21 položiek
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.