Zoznam produktov značky Andis

Andis je spoločnosť zaoberajúca sa strihacími potrebami viac než 90 rokov, ktorá sa snaží o excelentnú kvalitu svojich výrobkov. Spoločnosť ponúka kvalitné holiace strojčeky na holenie, štýlovanie či skracovanie rovnako ako aj fény a ďalšie doplnky, ktoré ocení každý dobrý barbershop.

Spoločnosť vznikla okolo rokov 1920-21, kedy sa Mathew Andis rozhodol odísť z automobilovej spoločnosti v americkom meste Racine vo Wisconsine a spolu s Johnom Osterom a Henrym Meltzerom založil svoj vlastný biznis. Začínali s ostrím pre manuálne strojčeky a neskôr sa začali uberať cestou elektrických holiacich strojčekov, čo pretrvalo do dnešných čias.

Výroba začínala u Mathewa Andisa v pivnici, kde strojčeky pomáhala skladať celá rodina a Mathew ich ponúkal podomovým predajom miestnym barbershopom. Americkí barberi si rýchlo uvedomili kvalitu jeho strojčekov a spoločnosť sa presunula z pivnice do budovy miestnej indistriálnej zóny, kde sa začali vyrábať elektrické strojčeky. V súčasnosti spoločnosť Andis zamestnáva viac než 400 ľudí a stále využíva niektoré pricípy manufaktúry pre zachovanie maximálnej kvality svojich výrobkov.

Andis olej na strojčeky 118ml
  • -10%
Posledné kusy v sklade
Údržba strojčekov

Andis olej na strojčeky 118 ml

Andis
AOIL01
7,20 € 8,00 €
Kvalitný olej na strojčeky a nožničky, ktorý musíš mať aj ty.
Andis zužujúci hrebeň
  • Novinka
Posledné kusy v sklade
Profesionálny hrebeň

Andis zužujúci hrebeň

Andis
4,00 €
Hrebeň vhodný na strihanie okolo uší a krátke boky.
Andis ProAlloy Andis ProAlloy 2
  • -10%
Dodanie 2-3 týždne
Clipper - všeobecný

Andis ProAlloy

Andis
116111
117,90 € 131,00 €
profesionálny strihací strojček na vlasy, výška strihu 0,5 - 2,4mm
Andis ProAlloy Fade Andis ProAlloy Fade 2
  • -10%
Dodanie 2-3 týždne
Detailer - kontúrovací

Andis ProAlloy Fade

Andis
116112
129,60 € 144,00 €
Zobrazuje sa 1-24 z 34 položiek
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.