Zoznam produktov značky Angry Norwegian

Nasratý Nór je situovaný na 62. severnej rovnobežke, v malom rybárskom mestečku Ålesund v Nórsku. Korene siahajú až po starého vikingského bojovníka Rolla (Ganger-Hrólf), prvého vládcu Normadie vo Francúzsku. Pred tisíc rokmi, v ére Vikingov, bola brada symbolom mužnosti. Angry Norwegian verí, že je čas vziať si bradu späť. Nie sme hipsteri. Sme muži. Bez ohľadu na súčasný trend.

Od roku 2015 Angry Norwegian hrká, trasie a mieša recepty na oleje, balzamy a vosku pre mužov, ktorí chcú dosiahnúť bradu par excellence. Naše oleje na bradu a vosky na fúzy sa už predávajú na celom svete a snažíme sa dosiahnúť to, aby naše produkty chcel každý skutočný muž. Pretože vieme, že ozajstným chlapom nestačí nejaká sračka.

Angry Norwegian (na rozdiel od konkurencie) nepoužíva parfém, esenciálne oleje alebo iné vône. Naše motto je "Nevoňaj ako víla. Voňaj ako chlap!" Aj tak, kto pre boha chce voňať ako vanilkový puding alebo eukalyptus?

Angry Norwegian Hrebeň na fúzy
Dostupný
Hrebene a kefy na bradu

Angry Norwegian Hrebeň na fúzy

Angry Norwegian
130137
1,50 €
Mini hrebienčok pre česanie fúzov. Praktický, zmestí sa do vrecka.
Angry Norwegian Incognito Olej na bradu Angry Norwegian Incognito Olej na bradu 2
Dostupný
Oleje na bradu

Angry Norwegian Incognito Olej na bradu

Angry Norwegian
10,00 €
Olej na bradu. Prémiový olej bez nonsensu.  100% prírodný, absolútne bez parfému. Pokožka a brada vďaka nemu ostane jemná, zdravá, svieža a na dotyk neporovnateľne lepšia.
Angry Norwegian Bumblebee Balzam na bradu Angry Norwegian Bumblebee Balzam na bradu 2
Dostupný
Balzamy na bradu

Angry Norwegian Bumblebee Balzam na bradu 30 ml

Angry Norwegian
113114
15,00 €
Dlho očakávaný balzam na bradu od Nasratého Nóra, ktorý bol vo vývoji od apríla 2015. O 14 mesiacov neskôr prichádza na trh naozaj najlepší balzam, ktorý na bradu môžeš dostať. Pôvodne vyvinutý špecificky pre BarberShopy, na trh sa dostáva aj pre akéhokoľvek nadšenca brady.
Angry Norwegian Exoskeleton - vosk na bradu Angry Norwegian Exoskeleton - vosk na bradu 2
Dostupný
Vosky na bradu

Angry Norwegian Exoskeleton - vosk na bradu 30 ml

Angry Norwegian
113113
15,00 €
Exoskeleton od Nasratého Nóra je prvým voskom na bradu svojho druhu. Silnejší ako balzam, jemnejší ako vosk. Dokonalá fixácia pre bradu. 100% prírodný, absolútne bez parfému.
Angry Norwegian Gentlemanov set - 4 dielna sada Angry Norwegian Gentlemanov set - 4 dielna sada 2
Dostupný
Sady na bradu

Angry Norwegian Gentlemanov set - 4 dielna sada

Angry Norwegian
13116
30,00 €
Výborne spratný set, ktorý ľahko uschováš v praktickej tube. Angry Norwegian vytvoril perfektný set za rozumnú cenu pre bradáča či fúzača akéhokoľvek veku.
Angry Norwegian Beekeeper - vosk na fúzy
Dostupný
Vosky na bradu

Angry Norwegian Beekeeper - vosk na fúzy 30 ml

Angry Norwegian
113112
15,00 €
Vosk na fúzy - 30g Ak si chceš vytvarovať svoj porast do excentrického štýlu, potrebuješ aby si pri jedení a pití nemal v ústach taktiež časti svojho knírku alebo potrebuješ alternatívu balzamu na pery, Beekeeper od Angry Norwegian je tu pre teba!
Angry Norwegian Macho Mydlo na bradu Angry Norwegian Macho Mydlo na bradu 2
Nie je skladom
Mydlá a šampóny na bradu

Angry Norwegian Macho Mydlo na bradu

Angry Norwegian
113117
10,00 €
Šampón pre tvoju bradu. Hlavne nech ti nespadne na zem. Vyber si to vyrobené bergenskými väzňami alebo klasiku. Každý potrebuje nejaké to hobby!
Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek
Produkt pridaný do zoznamu prianí
Produkty pridané na porovnanie

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať podľa vášho želania.